Kross Staff Team – w nowy sezon wjeżdżamy z pełną mocą!

17

Kwi 2018

Jeżeli ktoś myśli ze Kross Staff Team nie obudził się jeszcze ze snu zimowego to jest w błędzie – przeciwnie usypiamy czujność konkurencji!

Nasi zawodnicy nie próżnowali zimą i ciężko pracowali aby w sezonie mięć pełną satysfakcję z jazdy i wystarczającą silną nogę aby rywalizować na arenie ogólnopolskiej. Zima była dla nas łaskawa, mimo sporych mrozów udało nam się zrealizować większość planów treningowych. Jazda w śniegu i mrozi też daje dużo frajdy a plony posiane w trudach mają przełożyć się na wyniki latem.

Marzec był dla zawodników Kross Staff Team wiosenną wisienką na torcie. Wybraliśmy się na znane nam cypryjskie trasy, gdzie nie do sezonu przygotowują się najlepsze ekipy zawodowego peletonu. (m.in. Rafał Majka przed IO w Rio). Zarząd Kross też miał swoich delegatów na  „obozie” przygotowawczym! Setki kilometrów spędzonych w górach doskonale odzwierciedliły trudy i fun z jazdy rowerem szosowym. Jesteśmy dumni, że nasz Zarząd jest aktywny rowerowo!

W tym samym czasie nasza Krossowa ekipa Enduro wybrała się na jedne z najbardziej wymagających tras w San Remo gdzie mieli okazje przetestować nowe modele Kross  Moon.

Pierwszą okazję do sprawdzenia nogi  w sezonie mieliśmy w Otwocku na inauguracji sezonu Lotto Poland Bike, gdzie reprezentowali nas Mateusz Rochowiak i Leszek Pyrka. Ci sami Panowie wraz z Krzyśkiem Michałkiem mieli okazję sprawdzić się na słynnych francuskich brukach podczas Paris – Roubaix Challenge gdzie mieli do pokonania ponad 140 km w trudnych warunkach! Dali radę!

 

Kolejne starty naszych zawodników to starty w Mazovia Mtb Maraton i Mazury MTB

Arkadiusz Trzciński, Marcin Przęzak, Janusz Jastzębowski i Bartosz Grędziński ścigali się na bardzoo urokliwych i wymagjących mazurskich trasach, zaś nasz najstarszy zawodnik P. Kazimierz Niewiarowski reprezentował nasz team na Mazovia MTB Maraton w Legionowie.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Top