Co nowego w Kross Staff Team?

27

Cze 2017

Kilkunastu naszych pracowników dzielnie przelewa poty na trasach i szlakach najpopularniejszych imprez rowerowych w Polsce. Setki kilometrów tygodniowo często zakończone wyścigowym akcentem lub warsztatami zamieniane są na bogate doświadczenia, nowe doznania czy ciekawe dyskusje w rowerowych klimatach.

Maratony MTB

Liczna grupa zawodników rywalizuje na trasach wyścigów Mazovia MTB Maraton i LOTTO Poland Bike, Bike Maraton odwiedzając także inne lokalne wyścigi.

Systematycznie na podium staje Bartosz Grędziński, który ma już na swoim koncie kilka zwycięstw.

W otoczeniu kilkuset osobowego peletonu towarzyszą mu Mateusz Rochowiak i Kazimierz Niewiarowski, którzy też już maja na koncie kilka wejść na podium.

Ambitnie walczą nasi handlowcy Janusz Jastrzębowski i Grzegorz Furman, którzy zaliczyli kilka udanych startów w maratonach MTB a wraz z nimi Ania Para, Krzysztof Kłosowski, którzy próbują swoich sił w maratonach i ambitnie przygotowują się do rowerowej wyprawy szlakiem alpejskich szczytów.

Enduro

Z Joy Ride w Kluszkowcach naładowani endorfinami i nowymi doświadczeniami wrócili Kris Kurowski i Maciej Paluch, który debiutował w tego typu imprezie i mimo bardzo ciężkich warunków na trasie poradził sobie jak stary wyżeracz!

Kolarstwo szosowe/triathlon

W odmiennych klimatach walczył nasz specjalista od carbonu Piotr Falczyński, który wybrał jedną z najcięższych i pełnych pięknych widoków szosową etapówkę Tatra Road Challenge i szukuję się do kolejnych szosowych startów

Ciężko harują nasi specjaliści od triathlonu Andrzej Marek i Radosław Kord – mają już na swoim koncie kilka startów na największych imprezach triathlonowych w Polsce.

Kross Staff team w tym sezonie kilkunastokrotnie stawał na podium najpopularniejszych wyścigów w Polsce. W pierwszy weekend lipca spotkacie nas na Poland Bike Maratonie w Płocku

 

Kross Staff Team to amatorska grupa kolarska. Grupę tworzą pasjonaci kolarstwa, pracownicy firmy Kross. Wśród nas są zapaleńcy MTB, enduro, triathlonu, szosy, a także turystyki rowerowej.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Top