Kup rowery KROSS na raty

13

Lut 2019

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nowy sezon rowerowy. Wielu z nas marzy o tym, aby w sezon wjechać na nowiutkim rowerze. Już teraz możemy pomóc spełnić Wam te marzenia. Pomoże nam w tym oferta zakupu roweru na raty 0%.

Zakup roweru to dla każdego rowerzysty poważna sprawa. Miesiącami potrafimy przeglądać internet, czasopisma i katalogi, porównywać różne modele i szukać tego idealnego roweru, który idealnie zaspokoi nasze potrzeby. Często mając już wybrany konkretny model zderzamy się z problemem jakim jest brak wystarczającej ilości środków, które w danej chwili możemy wydać na rower.

Oczywiście można cierpliwie czekać, odkładać na rower i sfinalizować zakup dopiero wtedy, gdy wystarczająca kwota pieniędzy będzie już dostępna na naszym koncie. Pamiętajcie, że nie warto odkładać marzeń, wkrótce nadejdą ciepłe dni, będziecie mogli spędzać więcej czasu na dwóch kółkach.  Może macie już w planach wzięcie udziału w zawodach rowerowych lub wycieczkach i wyprawach? Na pewno nie zachęcamy Was do brania wysoko oprocentowanych kredytów lub zadłużania swojej karty kredytowej. Spłata rat z odsetkami na pewno nie będzie niczym przyjemnym.

Jak działa system zakupu rowerów na raty?

Mamy dla was inne rozwiązanie: zakup roweru na raty. Kross wzorem poprzednich lat oferuje sprzedaż rowerów w systemie ratalnym. Oferta obejmuje 30 rat 0%. W przypadku oferowanych rat 0% nie trzeba martwić się o odsetki i prowizje. Jeśli kupujemy rower warty 6 000zł i jego wartość rozkładamy na 30 nieoprocentowanych rat, to każda rata wyniesie 200zł i ani grosza więcej! Nasza oferta zakupów ratalnych dotyczy modeli w cenie od 5999 zł.

Naszą ofertę zakupów ratalnych przygotowaliśmy wraz z solidnym partnerem – Bankiem BGŻ BNP Paribas. Cały proces zakupów ratalnych przebiega od początku do końca drogą internetową, bez wychodzenia z domu.

Więcej informacji o zakupach ratalnych na naszej stronie internetowej.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Top