Jesienne starty zawodników Kross Staff Team

9

Paź 2017

Jesienna aura sprzyja naszym zawodnikom. Sezon ciągle trwa o czym świadczy nie tylko liczba przejechanych kilometrów, ale i wciąż aktywny udział w zawodach. Hasło „dwa koła – jedna pasja” zobowiązuje: nasi zawodnicy startują zarówno w zawodach MTB XC, enduro, ale i triathlonie.

MTB nad zalewem Ruda w Mławie

1 października zawodnicy Kross Staff Team ścigali się na trasie kolejnego etapu zawodów MTB Mazovia.  Trasa w Mławie zapowiadała się bardzo ciekawie, pagórkowate tereny wokół Zalewu Ruda okazały się idealnymi do wytyczonej trudnej technicznie i wymagającej trasy MTB. Nie dziwi więc fakt, że wielu zawodników z KROSSa pojawiło się na starcie.

Mateusz Rochowiak pokonał dystans 25km w 00:56:43 zajmując 2m w swojej kat. wiekowej- to kolejny udany wyścig dla Mateusza! Na dystansie FIT  dzielnie rywalizował też Maciej Paluch.

Maraton w Mławie był finałową edycja Pucharu Mazowsza, gdzie o podium walczył Bartek Grędziński zajmując ostatecznie 2 miejsce w Pucharze Mazowsza wygrywając jednocześnie kat. M2.

Cieszy nas bardzo fakt że w Mławie pojawiło się kilku debiutantów. Grzegorz Pyłko, Robert Szczygielski i Robert Balkowski zaszczepieni zostali adrenaliną wyścigową i zapowiadają powtórzyć jeszcze nieraz swój udział w zawodach. Najbliższa okazja na spróbowanie swoich sił to  toruński etap cyklu MTB Mazovia, który odbędzie się 14 października.

Trasa będzie bardzo ciekawa, krętą i malownicza więc zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania ze startów wraz z Kross Staff TEAM !

Finał zmagań enduro

30 września w Mieroszowie (k. Wałbrzycha)  odbyła się finałowa edycja Enduro MTB Series 2017. Była to czwarta odsłona serii w 2017 roku. Trasa wyścigów wymagała od zawodników szeregu umiejętności. Liczyła się nie tylko technika jazdym ale i doświadczenie, siła w nogach, odwaga, taktyka, szybkość reakcji i dobór odpowiedniej linii przejazdu.

Nasz zawodnik Arek Trzciński miał wszystko, czego potrzeba aby wygrać. Na swoim Moonie wykręcił 3.miejsce w kategorii Masters. Jakby tego było mało zajął także 3 miejsce w klasyfikacji generalnej zamykającej sezon.

 

II Jesienny Triathlon Mławski

8 października w Mławie odbył się II Jesienny Triathlon Mławski. Na starcie lokalnej imprezy pojawiło się trzech naszych zawodników: Andrzej Marek, Anna Para oraz Krzysztof Kłosowski, dla którego był to debiut w tej dyscyplinie sportowej. Zawodnicy rywalizowali na dystansie 1/8 Ironmana, tj. 500m pływania, 17,5km jazdy na rowerze, 5,25km biegania. Zawodników nie odstraszył deszcz i ziąb, podczas zawodów panowała wspaniała atmosfera.  Najlepszy czas uzyskał Marek – zajął 7 miejsce w swojej kategorii. Krzysztof, podobnie jak Anna zajęli 5. miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Rajd Góry Dębowe

30 września odbył się VII Rajd Gwiaździsty Zacheusza Nowowiejskiego Góry Dębowe. Jest to cykliczna impreza organizowana co roku obejmująca uroczystości związane z upamiętnieniem działalności „żołnierza wyklętego” Zacheusza Nowowiejskiego. W imprezie licznie wzięli udział miłośnicy turystyki rowerowej z całego regionu. Obszerna relacja z rajdu dostępna jest na stronie internetowej.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Top