Drużyna Kross Staff Team wciąż na topie

14

Wrz 2017

Ostatnie weekendy przyniosły mnóstwo sukcesów naszym pracownikom, zawodnicy Kross Staff Team reprezentowali naszą markę na różnych imprezach rowerowych.

Nasz człowiek z żelaza

Na największe uznanie zasługuje nasz człowiek z żelaza – Andrzej Marek, który dokonał wielkiego czynu.  W zawodach Castle Triathlon Malbork pokazał prawdziwy charakter podejmując ogromne wyzwanie pokonania 3800m wpław rzeką Nogat następnie 180 km indywidualnej jazdy

na czas a na koniec  42km biegu do mety. Andrzej potrzebował na ukończenie dystansu Iron Man 11h:21m:12s Aby ukończyć takie wyzwanie Andrzej podczas zawodów łącznie spalił ponad 5800 kalorii  a w sumie na trasie tankował kilkanaście razy, pochłaniając:

  • 3 banany
  • 3 pomarańcze
  • 12 żeli energetycznych
  • 0,5l coli
  • 4 litry napojów + kilka łyków z rzeki Nogat 😀

Podium w potyczkach enduro

Rewelacyjny popis swoich umiejętności technicznych zaprezentował Arek Trzciński, który w Baligrodzie podczas rozgrywanych zawodów Kellys Enduro MTB Series wykręcił drugi czas w kategorii Men Masters  wygrywając przy okazji jeden z OS.

 

Wszechstronna Drużyna

Skoro mowa o „czasówkach” to nie możemy zapomnieć o naszym najbardziej doświadczonym zawodniku Panu Kazimierzu Niewiarowskim, który  cały czas wykazuje się wszechstronnością. W pobliskim Rzekuniu rywalizował w indywidualnej jeździe na czas a w kolejne weekendy walczył na błotnistych trasach Lotto Poland Bike gdzie stanął na podium w swojej kategorii.

W zawodach Lotto Poland Bike startowali też pozostali zawodnicy Kross Staff Team, Mateusz Rochowiak, Maciej Paluch, Janusz Jastrzębowski oraz Bartosz Grędziński. Mateusz w Nieporęcie wykręcił niezły wynik wjeżdżając na metę jako 4 zawodnik w kat. M2!

Nie tylko Mazowsze, ale i Warmia i Mazury przyciągnęła naszych zawodników na swoje trasy. Najpierw w Brodnicy Bartosz Grędziński odniósł spektakularne zwycięstwo na dystansie GIGA, gdzie po 30km ucieczce zdeklasował rywali ponad trzy minutową przewagą.

Kolejnym miastem, które gościło naszych zawodników była malownicza Krutyń gdzie w ramach imprezy Mazury MTB w składzie Grzegorz Furman, Krzysztof Kłosowski i Bartosz Grędziński  walczyli o najlepsze lokaty. Tu też nie wróciliśmy bez pucharu 6m open i 3 w kat M2 wywalczył Bartek w swoim debiucie na trasach tej imprezy.

Kross Staff Team zaprasza do Mławy

W dniu 1.10 w pobliskiej Mławie odbędzie się Maraton Rowerowy rozgrywany w ramach cyklu Mazovia MTB Maraton. Do wyboru będą cztery dystanse: 10km, 24km, 40km i 60km. Wszystkich, którzy mają ochotę spróbować swoich sił i naładować się kolarskimi endorfinami namawiamy do startu. W Ramach KROSS STAFF TEAM zapraszamy wszystkich pracowników. Swój udział należy potwierdzić wypełniając formularz w recepcji przy bramie głównej. Wystarczy rower i kask!

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

 

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Top