Udany debiut zawodników Kross Staff Team

28

Mar 2017
LOTTO POLAND BIKE MARATON w Otwocku

Maraton w Otwocku

W niedzielę 26 marca zawodnicy KROSS STAFF TEAM stawili się na linii startu zawodów LOTTO POLAND BIKE MARATON. Tego dnia do Otwocka przyjechało 1000 zawodników z całej Polski.

Zawodnicy Kross Staff Team do wyboru mieli dwa dystanse 61km i 26km. Trasa maratonu biegła malowniczymi i wymagającymi technicznie szlakami otwockiego lasu.

W zawodach wzięło udział 6 reprezentantów KROSS STAFF TEAM. Na krótszym dystansie znakomicie poradziła sobie Anna Para zajmując 8 miejsce w swojej kategorii K2 i Mateusz Rochowiak wykręcając 5 lokatę w kat. M2. Kolejno na metę przyjeżdżali  Krzysztof Kłosowski, Janusz Jastrzębowski i Maciej Paluch.

Barosz Grędziński na podium!

Na najdłuższy dystans wybrał się Bartosz Grędziński który na rowerze KROSS LEVEL B+  wjechał na metę jako 2 zawodnik ze stratą 3 sekund do zwycięzcy nie mając sobie równych w kategorii M2.

Fot. Z. Świderski.

Zimowe zmagania

Warto też przypomnieć o  zimowych zmaganiach naszych zawodników: udanym starcie triathlonisty Andrzeja Marka w imprezie Triathlon in da House w Olsztynie i kolarzy Grzegorza Furmana oraz Kazimierza Niewiarowskiego, którzy z powodzeniem brali udział w zimowym cyklu Northtec MTB Zimą. Nasz najstarszy zawodnik dwukrotnie stawał na podium tej wyjątkowej imprezy.

 

Kross Staff Team Jest Obecny i Pomaga – wsiadajcie na rowery i kręćcie z nami!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram Access Token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Top