Udany debiut zawodników Kross Staff Team

28

Mar 2017
LOTTO POLAND BIKE MARATON w Otwocku

Maraton w Otwocku

W niedzielę 26 marca zawodnicy KROSS STAFF TEAM stawili się na linii startu zawodów LOTTO POLAND BIKE MARATON. Tego dnia do Otwocka przyjechało 1000 zawodników z całej Polski.

Zawodnicy Kross Staff Team do wyboru mieli dwa dystanse 61km i 26km. Trasa maratonu biegła malowniczymi i wymagającymi technicznie szlakami otwockiego lasu.

W zawodach wzięło udział 6 reprezentantów KROSS STAFF TEAM. Na krótszym dystansie znakomicie poradziła sobie Anna Para zajmując 8 miejsce w swojej kategorii K2 i Mateusz Rochowiak wykręcając 5 lokatę w kat. M2. Kolejno na metę przyjeżdżali  Krzysztof Kłosowski, Janusz Jastrzębowski i Maciej Paluch.

Barosz Grędziński na podium!

Na najdłuższy dystans wybrał się Bartosz Grędziński który na rowerze KROSS LEVEL B+  wjechał na metę jako 2 zawodnik ze stratą 3 sekund do zwycięzcy nie mając sobie równych w kategorii M2.

Fot. Z. Świderski.

Zimowe zmagania

Warto też przypomnieć o  zimowych zmaganiach naszych zawodników: udanym starcie triathlonisty Andrzeja Marka w imprezie Triathlon in da House w Olsztynie i kolarzy Grzegorza Furmana oraz Kazimierza Niewiarowskiego, którzy z powodzeniem brali udział w zimowym cyklu Northtec MTB Zimą. Nasz najstarszy zawodnik dwukrotnie stawał na podium tej wyjątkowej imprezy.

 

Kross Staff Team Jest Obecny i Pomaga – wsiadajcie na rowery i kręćcie z nami!

Top